St. Vincent de Paul Parish School

Wednesday, May 26, 2010

St. Vincent de Paul Parish School

A Honor Roll

4th grade: Kristen Alvey, Madison Arpin, Alaina Baumgart, Hattie-Lou Burdin, Cassandra Caragine, Troy Carman, Hogan Coad, Dawson Dohogne, Dawson Gershuny, Taylor Higgins, Reid James, Makenzi Kinder, Ashley McDonald, Grayson Mueller, Brandon Pappas, Ben Pfau, Samantha Saba, Nikki Wrape, Cy Young, Sophia Wojdylo, Alexis Welter, John Paul Schuchardt, Rachel Stovall, Collyn Rouggly, Lauren Powderly, Noah Merideth, Kendall McGarr, Chase LaValle, Hannah Landewe, Andrew Johnson, Garrett Hesselrode, Tyler Bruns, Elise Bruenderman, Bethany Bomar, Leanne Alpers, Drew Beussink, Meghan Arpin.

5th grade: Destiny Bruenderman, Faith Essner, Christopher Huckstep, Jordan Huff, Julie Kohlfeld, Sylvia Kolda, Garrett Siebert, Austin Van de Ven, Annie Martin, Lindsay Parker, Lindsay Peters, Claudia Price, Jacie Pujol, Ellie Worley.

6th grade: Tanner Robert, Josh Seabaugh, David Carman, Jacob Edwards, Megan Eudy, Evan Unterreiner, Helen Wojdylo.

7th grade: Adam Worley, Nathan Schuchardt, Tyler Pech, Jacob Pappas, Dhruvi Bhakta, Noah Huff, Thomas Himmelberg, Gabe Haas.

8th grade: Colleen Compas, Hailey Bedell, Kaitlin Welter, Megan Schmittzehe, Matthew Hayes, Madison Baumgart, Reagan Kapp, Zach Raines, Mollie Ross, Griffin Siebert, Matthew Westrich.

B Honor Roll

4th grade: Kameron Williamson, Stuart Ramsey, Victor Lanzotti, Hailey Ahlvin, Nick Earley, Eli Hunter, William Yuede, Brian Suchman, Ben Womack, Dimitri Scott, John Seabaugh, Joshua Ivie, Drew Eudy, Austin Block.

5th grade: Jack Essner, Andrew Little, Brooke Essner, Mya Gordon, Kathleen Harold, Dylan King, Krista Martin, Paul Messmer, Allie Pujol, Collin Smith, Megan Peters, Nick Powers, Maddie McClintock, Hunter Miller, Sam Mocherman, Luke Nolan, Zach Ayers, Ali Bedell, Morgan Essner, Taylor Kohlfeld, Trevor Haas.

6th grade: Sarene Allen, Ethan Hunter, Mackenzie Lynch, Madeline Morris, Haylie Santos, Nick Coppock, Collin Enderle, Megan Gates, Matthew Keith, Noah Raines, Dayton Seabaugh.

7th grade: Alex Johnson, Nikki Peters, Carlos Robles, Graham Ruopp, Sydney Thuirer, Ben Tlapek, Ethan Protzel, William Poythress, Michael Peters, Megan McCrate, Adilyn Mueller, Jonathan Alvey, Alyssa Robinson, Jamie Ashworth, Emily Cieslewicz, Amanda Gassel, Cramer McGarr, Trenton Schumer.

8th grade: Blake Hagedorn, Matthew Gates, Luke Haines, Kaitlyn Herbst, Halle Lynch, Brooke Messmer, Michael Nelson, Maris Parker, Annie Siebert, Anna Unterreiner, Andrea Younghouse, Madison Buelow, Becky Earley, Christen Siebert, Ross James, Alexia New, Marissa New, Michaila Fleming, Griffin Patterson, Kristen Haberkorn, Matthew

Parker, Alele Soutar, Karsen Powers, Emily Fogus.