Honor rolls

Sunday, October 21, 2007

Woodland Elementary

@Graphic - Body:

A Honor Roll

2nd grade -- Lexy Allen, Tara Belcher, Tony Bereuter, Mary Briner, Madison Cover, Katie Cureton, Venus Dansby, TJ Davidson, Hannah Douglas, Tyler Govero, Heidi Green, Mikayla Harris, Emily Hayden, Nyles Head, Michael Hood, Hanna Hurst, Jordan Lacy, Trent Liley, Kelsie Long, Damian Lutes, Tyler Massa, Brooke Miles, Megan Moore, Trisha Moore, Rebekah Page, Krista Rhodes, Emma Rinacke, Hannah Scott, Savannah Shaffer, Makayla Sitze, Brandon Sitzes, Shane Snider, Shawn Tucker

3rd grade -- Danica Allen, Aaron Bailey, Rachel Baker, Hanna Berrong, Lucy Blackwell, Samantha Byland, Marissa Calvert, Keegan Cooper, Jacob Cornelius, Alyssa Dowd, Colton Faulkner, Danielle Gillis, Levi Green, Ethan Harris, Clayton Hester, Megan Jordan, Devin Liley, Lewis Litton, Iain Long, Wayne Martin, Hope Massey, Chasity Mock, Sierra Owens, Cheyenne Ricketts, Brea Sloan, Cody Smith, Riley Wells, Lacey Wilkinson

4th grade -- Nathan Bolin, Cherokee Elledge, Brittany Garland, Lilli Hudgens, Sydney Keith, Lexie King, Ashley Lamb, Whitney Lincoln, Chandler Ritter, Shelby Sawyer, Cole Schlief, Abrianna Shutley, Taylor Tafoya, Reed Walker, Heidi Willis-Smith, Bret Woods

B Honor Roll

2nd grade -- Mackenzie Altenthal, Coby Brown, Alex Burton, Maddy Fornkohl, Jeanette Graves, Anthony Greer, Tanner Hays, Dannie Henson, Emma Hurst, Brittany Johnson, Hunter Jordan, Jurney Kennedy, Jesse Kidd, Kaitlin Martin, Angela McFarlin, Colton Miller, Levi Myers, Dakota Nenninger, Emiley Tanida, Erin Weakley, Kathleena Woodfin

3rd grade -- Shaelyn Bowling, Kristin Boyer, Jordan Clements, Garret Cronk, Levi Cureton, Meagan Davault, Kimber Garner, Austion Gibson, Matthew Gowen, Layton Gregg, Tommy Grindstaff, Kayla Hulvey, Trenton Jones, Bryan Kempfer, Sammie Kidd, Shayla Lincoln, Stephanie McAlister, Bryant Ricketts, Taylor Roark, Jaime Robins, Brendan Smith, Melanie Teal, Hailey Thorne, Shelby Weakley, Zachary Welker, Cheyenne Wells, Austin Wren, Bruester Young, Derek Yount

4th grade -- Beki Chapman, Kyle Cook, Jalen Cronk, Austin Elledge, Ethan Faries, Rainha Hammers, Chrissy Hefflinger, Bettie Jo Kimbrough, Jarrett Lincoln, Kerri Jean Lincoln, Taylor Lincoln, Maggie Penrose, Jeremy Schweigert, Cole Shaffer, Tyler Smith, Lane Stroup, Emily Woods

Cape Christian School

A Honor Roll

4th grade -- Jacob Burchyett, Jeremy Elliott, Joel Garner, John Paul Goodman, Audry Helms, Michaela Lovig, Ethan Mirgeaux, Clayton Monia, Noah Russell, Blake Stovall, Lydia Taylor, Alec Umfleet, Megan Westcott

5th grade -- Preston Arnold, Emily Diamond, Danielle Farrow, Kieran Griffin, Ceylon Herath, Taylor Janota, Benjamin Parsons, Sean Poston

6th grade -- Jacquelyn Kiefner, Aaron Koehler, Courtney Limbaugh, Jonah Roop, Cassidy Shelton, Sarah Stroup

7th Grade -- Rachel Diamond, Amber Helms, Aleshia Pardue, Joshua Sander, Bryce Tobin

8th grade -- Alicia Arnold, Clayton Carver, Elizabeth Koehler

B Honor Roll

4th grade -- Hannah Braswell, Paris Johnson, Kent Priest

5th grade -- Caleb Cerney, Madelyn Eudy, Rachel Farrar, Jessica Muir, Parker Outman, John Stroup

6th grade -- Rachel Coffey, Jamie Helms, Polly Shantz

7th grade -- Meredith Caldwell, Cody House, Calvin Lovig, Matthew Parsons, Chris Stroud

8th grade -- Lauren Lamb